Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Malta Nowa 2 (Poznań)

Malta Nowa 2

Deweloper – firma UWI – zajmuje się realizacją inwestycji na poznańskich Ratajach. Nieruchomość powstaje przy ulicy Milczańskiej, nieopodal oddanego 2 lata wcześniej pierwszego etapu inwestycji mieszczącego się przy ulicy Inflanckiej 20.

Malta Nowa II to dwa 3-5 piętrowe budynki, które są zlokalizowane na obrzeżach osiedli ratajskich. Do inwestycji będzie można dostać się z dwóch stron: od ulicy Milczańskiej a w przyszłości także od ulicy Inflanckiej. Planowane zakończenie inwestycji przypada na wrzesień 2017. Budynki zostały usytuowane na dwóch podziemnych halach garażowych z licznymi miejscami postojowymi, do których doprowadzone są windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynków.

Oferta osiedla Malta Nowa II posiada wiele propozycji dla przyszłych mieszkańców. Znajdują się w niej mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i powierzchniach wahających się od 26 do 81 metrów kwadratowych. Projekt inwestycji wyróżnia się nowoczesnymi przestronnymi i jasnymi kuchniami i balkonami oraz parterowymi mieszkaniami, do których przypisane są ogródki. Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dowołanie je aranżować i dopasować do własnych potrzeb. Ponadto duża swoboda w łączeniu lokali pozwala na uzyskanie struktur 4-5 pokojowych.

Atutem inwestycji Malta Nowa II jest dobra komunikacja miejska. W pobliżu osiedla znajduje się linia tramwajowa (Trasa Kórnicka), a także sieć komunikacji autobusowej, a dla miłośników rekreacji – wiele tras rowerowych. Poza tym blisko inwestycji zaplanowana jest również infrastruktura tj.: szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia. Niedaleko inwestycji usytuowane są także Galeria Malta, M1, Ikea, kompleks kinowy Cinemax.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.