Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Leszczyńskiego Park (Bydgoszcz)

Bydgoszcz to atrakcyjne miasto, które rozwija się pod względem gospodarczym i turystycznym. Powoduje to, że coraz więcej deweloperów realizuje tu kolejne inwestycje mieszkaniowe. Jedną z najnowszych jest nowoczesne osiedle mieszkaniowe „Leszczyńskiego Park” na Szwederowie. Inwestor ma w planach wybudowanie komfortowych bloków z lokalami o powierzchni od 33 do 83 metrów kwadratowych. W sumie do sprzedaży trafi 20 nowych mieszkań. Wykonawcą projektu budowlanego jest firma Moderator, lokalny deweloper, który wcześniej realizował inwestycje mieszkaniowe na terenie Bydgoszczy.

Pierwszy etap realizacji inwestycji rozpoczął się pod koniec 2017 roku. Budowany jest pierwszy budynek przy ul. Leszczyńskiego 18. Ma w tym miejscu stanąć atrakcyjny 4-piętrowy blok. Kolejny etap budowy „Leszczyńskiego Park” przewiduje wzniesienie dwóch, dwupiętrowych nieruchomości. Każda z nich wyposażona będzie w cichą i funkcjonalną windę, które będzie zawozić lokatorów na podziemną halę garażową, gdzie będzie można spokojnie parkować swoje samochody. Miejsca parkingowe dostępne będą również na terenie całej posesji. Firma Moderator chce zaproponować mieszkańcom Bydgoszczy mieszkania o wyższym standardzie i ciekawiej aranżacji. Widoczne nawiązanie do stylistyki art déco ma zaspokoić nawet wyszukane gusta. Połączenie bieli oraz szarości na zewnątrz sprawia, że bloki prezentują się bardzo elegancko. Natomiast klatki schodowe ozdobione są czarno-białą szachownicą, co gwarantuje wyjątkowy efekt. Uzupełnieniem całej aranżacji są białe drzwi oraz drewniane balustrady w kolorze jesionu.

Na „Leszczyńskiego Park” swoje wymarzone mieszkania znajdzie zarówno rodzina z dwójką dzieci, jak i zapracowany singiel, gdyż dostępne są niewielkie i funkcjonalne mieszkania oraz bardzo przestronne, trzypokojowe lokale z balkonem. Co ciekawe, obustronny układ mieszkań zapewnia ogląd na cały teren, dzięki czemu można dokładnie obserwować co dzieje się wokół bloku. Tuż obok nieruchomości powstać ma nowoczesny plac zabaw – najlepsze miejsce na aktywną zabawę dla najmłodszych lokatorów. Inwestor dba też o bezpieczeństwo, dlatego wszystkie mieszkania na parterze posiadać będą rolety zewnętrzne. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła. Za lokal 35-metrowy zapłacić trzeba około 195 tys. zł, koszt największego mieszkania to niecałe 450 tys. złotych.

Niska cena to jednak nie jedyny argument dewelopera. Ten rejon miasta zyskuje na atrakcyjności ze względu na publiczne inwestycje. W ostatnim czasie miasto dokonało przebudowy chodników i parkingów nieopodal ul. Leszczyńskiego 41. Ponadto modernizowany jest skwer na rogu ul. Orlej i ks. Skorupki, a w planach jest unowocześnienie parku na Wzgórzu Dąbrowskiego. Ponadto bliska odległość od centrum miasta umożliwia sprawne poruszanie się samochodem oraz komunikacją miejską. W okolicy nie brakuje również szkół, ośrodków zdrowia, sklepów oraz lokali usługowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.