Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Leonarda 8 (Poznań)

Leonarda 8, Poznań

Poznań stale wzbogaca swoje zaplecze mieszkaniowe o nowe inwestycje. Kolejna realizowana jest na poznańskich Winiarach, nieopodal Cytadeli i Sołacza. Tym razem do użytku zostanie oddanych tylko 9 lokali mieszkalnych, ale o podwyższonym standardzie. Część z nich stanowić będą dwupoziomowe apartamenty.

Elegancki i nowoczesny budynek wielorodzinny to nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu o nazwie Leonarda 8. W skład kameralnej budowli wejdzie kilka dwupokojowych mieszkaniach o powierzchni do 55 metrów kwadratowych oraz kilka dwupoziomowych apartamentów liczących niemal 100 mkw. Nazwa inwestycji nawiązuje do atrakcyjnego położenia budynku w bliskiej odległości od centrum oraz w pobliżu zielonych terenów osiedla Winiary. Przy ulicy Św. Leonarda 8 znajduje się też przystanek PST oraz przystanek tramwajowy „Św. Leonarda”, dzięki którym do centrum miast można dojechać w kilkanaście minut. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej umożliwia sprawne poruszanie się po całym Poznaniu. Atutem tej lokalizacji jest również dostępność do terenów rekreacyjnych Sołacza i Cytadeli. Ścieżki piesze i rowerowe pozwalają na aktywne spędzanie czasu i wygodny dojazd do malowniczych rejonów stolicy Wielkopolski.

Przyszli mieszkańcy Leonarda 8 będą mogli cieszyć się kameralnością budynku, który liczyć będzie tylko trzy piętra. Powstanie w nim 9 komfortowych nieruchomości na sprzedaż. Do wyboru będą mniejsze dwupokojowe mieszkania z oddzielną kuchnią oraz apartamenty z 4 pokojami – na parterze planowany jest salon z aneksem kuchennym i łazienką, a na piętrze sypialnie i dodatkowe łazienka. Takie nieruchomości są niezwykle wygodne dla rodzin z dziećmi, bo wyznaczają przestrzeń na określone strefy, co ułatwia również aranżację. Wykonawca inwestycji zapewnia każdemu klientowi wsparcie architekta wnętrz przy ostatecznym ustalaniu wyglądu mieszkania. W zamyśle dewelopera jest także tworzenie niezależnej przestrzeń na lokal usługowy bądź biurowy. W przypadku budynku Leonarda 8 mogą to być mieszkania na parterze, które łatwo przearanżować na wygodne biuro z salą konferencyjną.

Co ważne, jest możliwość zakupienie lokalu gotowego „pod klucz”, do którego można od razu się wprowadzić. Niektóre mieszkania posiadają również osobny garaż w podziemnej hali. Z zewnątrz budynek wystylizowany będzie na piękną kamienicę z jasną elewacją i szarym dachem. Każdy lokal posiadać będzie optymalny balkon. Cena za metr kwadratowy przy Leonarda 8 rozpoczyna się od 7,2 tys. złotych za metr kwadratowy. Za mniejsze mieszkanie trzeba będzie zapłaci ponad 320 tys. zł, natomiast apartament to wydatek blisko 700 tys. złotych. Cała inwestycja ma być ukończona na początku grudnia 2019 roku, ale sprzedaż nieruchomości już się rozpoczęła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.