Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Klonowa Aleja (Olsztyn)

Klonowa Aleja to nowa kameralna inwestycja realizowana przez firmę Rombud na olsztyńskim Zatorzu. Budynki o niskiej zabudowie powstaną przy ulicy Limanowskiego.

Zaletą tej inwestycji jest jej doskonała lokalizacja, niedaleko centrum miasta. W pobliżu znajdują się liczne żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa oraz liczne punkty i lokale handlowo-usługowe zapewniające dogodny i szybki dostęp do produktów oraz usług.

W okolicy znajduje się teren rekreacyjny, na mieszkańców czeka natura i bardzo dużo terenów zielonych.

Inwestycja będzie się składać z dwóch, dwupiętrowych budynków, w których powstanie 39 mieszkań. W pierwszym budynku mieszkań będzie 24, w drugim zaledwie 15.

Funkcjonalny rozkład lokali o metrażach od 39 do 100 mkw pozwoli mieszkańcom na aranżację pomieszczeń według własnych potrzeb. Mieszkania mają być ustawne i komfortowe. Mieszkania składać się mają z 2 lub 3 pokoi z aneksem kuchennym lub osobna kuchnią. Mieszkania będą posiadały balkony oraz przynależne komórki lokatorskie lub piwnice, a wybrane lokale antresole.

Budynki mają zostać posadowione na wspólnej, podziemnej hali garażowej. Dla komfortu mieszkańców zaplanowano także cichobieżne windy.

Inwestycja już jest w sprzedaży. Ceny mieszkań z miejscem postojowym w hali podziemnej wynoszą od 240 do 481 tysięcy złotych.

Planowane oddanie budynku do użytkowania to wiosna 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.