Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Gruszowe Sady (Olsztyn)

Gruszowe Sady w Olsztynie to jedna z najnowszych inwestycji realizowanych przez firmę PM Development Marek Powązka. Firma realizuje wiele inwestycji i buduje mieszkania od 2012 roku.

Osiedle zlokalizowane jest na Brzezinach, na terenie dawnego majątku ziemskiego Pozorty, u zbiegu ulic Sikorskiego i Tuwima. Z osiedla mieszkańcy będą mieli niedaleko do Galerii Warmińskiej, gdzie czeka na nich wiele atrakcji. W okolicy znajduje się rozbudowana infrastruktura, liczne sklepy, szkoły, przedszkola, ścieżki rowerowe, a także wiele terenów zielonych i miejsc do zabawy dla najmłodszych.

Zaplanowano tu nowoczesny, kameralny wielorodzinny budynek mieszkalny. Na trzech kondygnacjach znajdą się mieszkania dostosowane do potrzeb mieszkańców. Mają być przestronne, ustawne i słoneczne. W budynku zaplanowano także komfortowe cichobieżne windy.

Intensywność zabudowy terenu i planowana niewielka ilość mieszkań, a także potencjalna ilość aut mieszkańców, dostosowane zostały specjalnie do przepustowości ulicy im. Nowaka.

Na mieszkańców czekać będzie duża hala garażowa z odpowiednią ilością miejsc parkingowych.

Rozpoczęcie budowy oraz przedsprzedaż mieszkań zaplanowano na 2018 roku. Na wiosnę 2019 roku budynek ma zostać oddany do użytkowania, a mieszkańcy otrzymają klucze do swoich nowych mieszkań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.