Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Eden Włodarzewska (Warszawa)

Na warszawskich Szczęśliwicach powstanie wyjątkowe osiedle mieszkalne o nazwie Eden Włodarzewska. Nietypowe nieruchomości mieszkalne wybuduje firma Unimax, która zapowiada stworzenie 6 szeregowców oraz 90 wygodnych mieszkań w jednym budynku kilkupiętrowym. Atutem inwestycji będzie wyposażanie wszystkich nieruchomości w system inteligentnego zarządzania domem – smart home. Pierwsi mieszkańcy w nowych lokalach mają zamieszkać już w połowie 2019 roku.

Klienci cały czas poszukują nowych i atrakcyjnych mieszkań w Warszawie, w którym mogą osiedlić się na stałe. Osiedle Eden Włodarzewska będzie oferować różne nieruchomości, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni lokal dla siebie. Co ważne, będzie to pierwsze osiedle na warszawskiej Ochocie z zielonym certyfikatem BREEAM. Oznacza to, że nieruchomości powstaną z uwzględnieniem proekologicznych norm. Wokół budynków zaplanowano również zielone działki rekreacyjne, aby ułatwić mieszkańcom odpoczynek na łonie natury. Inwestycja realizowana jest nieopodal 30-hektarowego Parku Szczęśliwickiego, gdzie nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych oraz funkcjonuje wyjątkowy całoroczny stok narciarski. Takie warunki z pewnością przypadną do gusty aktywnym mieszkańcom Warszawy oraz rodzinom z dziećmi, które w aktywny sposób będą mogły wspólnie spędzać czas.

Wykonawca projektu przewidział jego realizację w kilku etapach. Najpierw od ul. Włodarzewskiej wybudowanych zostanie 6 komfortowych domów jednorodzinnych, których powierzchnia wyniesie od 177 do 190 mkw. Powstaną w modnej zabudowie szeregowej, z jasną elewacją i spadzistym dachem. W każdym luksusowym domu znajdzie się prywatny garaż oraz aż dwa tarasy. Natomiast przy ul. Zadumanej powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny, gdzie dostępnych będzie aż 91 mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni – w ofercie dostępne będą 30-metrowe kawalerki oraz wielopokojowe lokale o powierzchni ponad 130 metrów kwadratowych. Takie warianty umożliwią sprzedaż mieszkań zapracowanym singlom oraz wielodzietnym rodzinnym.

Deweloper stawia na nowoczesną aranżację, aby dopasować ją do innych ciekawych miejsc w stolicy. Mieszkania na osiedlu Eden Włodarzewska będzie można samodzielnie urządzić, dostosowując lokal do własnych potrzeb. Mieszkania na najwyższych kondygnacjach posiadać będą duże balkony oraz komfortowe tarasy z pergolami o powierzchni nawet 60 mkw. Odpowiednie rozmieszczenie nieruchomości pozwoli na stworzenie stref słonecznych i zacienionych, a zastosowanie materiałów odbijających światło zagwarantuje optymalne ocieplenie budynków. Wszystkie mieszkania i domy zrealizowane będą w podwyższonym standardzie za sprawą specjalnego systemu inteligentnego zarządzania domem, które zapewni na osiedlu firma Fibaro. Za sprawą tego rozwiązania mieszkańcy będą mieli dostęp do szeregu funkcji, które usprawnią korzystanie ze wszystkim części nowoczesnego domu oraz urządzeń w nim dostępnych. Ponadto smart home pozwoli na ograniczenie zużycia energii oraz kosztów eksploatacji całej nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.