Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Cztery Wieże (Katowice)

Cztery Wieże (Katowice)

Wieża: A, B, C, D to nazwy inwestycji w kompleksie mieszkalno – usługowym w Katowicach. Inwestycja – Cztery Wieże to docelowo piętnastopiętrowe budynki, które składają się z mieszkań o różnorodnym metrażu oraz apartamentów. Cała bryła inwestycji opera się na jednej podstawie, która przygotowana jest pod lokale użytkowe.

Inwestycja Cztery Wieże realizowana jest przez firmę Activ Investment Sp. z o. o., która jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku.

Parter każdej wieży to powierzchnia użytkowa o metrażu od 1300 do 2000 metrów kwadratowych. Są to lokale przewidziane pod działalność usługową, handlową, gastronomiczną. Ich atutem są duże witryny i powierzchnie reklamowe na fasadzie budynku.

Wieża A została oddana do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku. Inwestycja B to lokale, których budowa rozpoczęła się w trzecim kwartale 2013 roku. Kolejne wieże: C i D to projekty planowane na lata 2015 i 2016.

Drugi etap inwestycji Cztery Wieże, jakim jest Wieża B to bardzo dobre rozwiązanie dla młodych małżeństw, ponieważ wiele propozycji mieszkań dostępnych jest w programie MDM. To również doskonała oferta dla osób, które interesują się inwestowaniem w nieruchomości. Planowany termin zakończenia inwestycji przypada na drugi kwartał 2015 roku.

Budynek Wieży B posiada propozycje mieszkań:

  • jednopokojowych o powierzchni 24.70 – 28.12 metrów kwadratowych, charakteryzujących się niezwykle funkcjonalnym rozkładem,
  • dwupokojowych o metrażu 38 – 55 metrów kwadratowych,
  • trzypokojowych o powierzchni 65 – 86 metrów kwadratowych.

Nieruchomość – Wieża B posiada również w swojej ofercie pięciopokojowy apartament z przestronnym (130 metrów kwadratowych) tarasem, którego widok wychodzi na Park Śląski.

Warto nadmienić, że każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub taras. Lokale usytuowane na drugim piętrze, dodatkowo posiadają połączone tarasy z ogródkami.

Ważną informacją dla posiadaczy samochodów jest to, że cała inwestycja posiada parkingi znajdujące się na poziomach -1 i +1. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców, przygotowywane są również zewnętrzne miejsca postojowe.
Inwestycja Cztery Wieże usytuowana jest na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Chorzowskiej w Katowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.