Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Cztery Pory Roku (Jaworzno)

W Jaworznie powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe o nazwie Cztery Pory Roku. Kompleks składać się będzie z cztery budynków, pierwszy z nich jest już w budowie. Kolejne mają powstać na przestrzeni 18 miesięcy. Inwestor zamierza stworzyć komfortowe osiedle z wspólną przestrzenią rekreacyjną, by zapewnić lokatorem jak najlepsze warunki do osiedlenia się na stałe. Wykonawcą inwestycji jest spółka Osiedle Cztery Pory Roku Jaworzno. Wstępne dane mówią, że koszt za metr kwadratowych nowych mieszkań w stanie deweloperskich oscylować będzie w graniach 5 tys. zł.

Nowe budynki powstaną przy ul. Jana Pawła II i oferować będą w sumie aż 375 mieszkań o różnej powierzchni. Mniejsze jednopokojowe kawalerki, których metraż nie przekroczy 28 metrów sprawdzą się jako lokale pod wynajem. Natomiast większe dwupokojowe mieszkania o powierzchni około 50 metrów stanowić będą optymalne rozwiązanie dla młodych małżeństw, które do tej pory w Jaworznie miały bardzo ograniczone możliwości. Co ważne, mieszkania będzie można łączyć, by w razie zapotrzebowania stworzyć bardziej przestronny lokal.

Każdy budynek posiada będzie podziemną halę garażową oraz wewnętrzny dziedziniec. Na dachach zaplanowano piękne, wiecznie zielone ogrody. Całodobowy monitoring ma zagwarantować bezpieczeństwo i swobodę korzystania z wszystkich udogodnień osiedla. Interesującą inicjatywą są też specjalne akacje dla mieszkańców, które chce organizować wykonawca inwestycja, np. cykliczne rajdy rowerowe. Mieszkania sprzedawane będą w różnorodnych pakietach, by jeszcze bardziej ułatwić wyprowadzkę w nowe miejsce. Wśród dodatkowych usług, które za niewielką dopłatą będzie można zamówić przy zakupie mieszkania jest transport mebli i wyposażenia, zaprojektowanie wnętrz czy nawet zapewnienie opieki dla dziećmi w czasie przeprowadzki.

Nowoczesne rozwiązania i atrakcyjny wygląd to ważne atuty osiedla Cztery Pory Roku. Dominować będą jasne, modne kolory, a subtelne oświetlenie zapewni romantyczny klimat. Ponadto mieszkańcy otrzymają dostęp do dedykowanej osiedlowej aplikacji, dzięki której będzie można m.in. rezerwować miejsce parkingowe, opłacać rachunki za mieszkanie czy zgłaszać usterki do administracji. W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów, galeria handlowa oraz miejskie atrakcje takie jak rynek czy hala widowiskowo-sportowa. Dostępność do głównych węzłów komunikacyjnych zapewnia sprawne poruszanie się po całym mieście oraz dojazd do większych miasta w obrębie województwa. W zaledwie 20 minut można dojechać do Katowic, Mysłowic, Sosnowca czy Chrzanowa. Ponadto nieopodal osiedla powstaje imponujący park w angielskim stylu oraz 700-metrowy tor saneczkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.