Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Central Park (Ostróda-Kajkowo)

Osiedle „Central Park” powstaje w Ostródzie-Kajkowie w pobliżu jeziora Sajmino na terenie byłego poligonu. W bezpośredniej okolicy inwestycji znajduje się wiele terenów zielonych a budynki wzniesione będą na wzgórzu, co da mieszkańcom spokój i ciszę, oraz bliskość natury. Niedaleko znajduje się plaża miejska.

Osiedle będzie idealnym miejscem dla osób lubiących wypoczynek na łonie natury i przyrodę. Do osiedla dojazd zapewnia droga gminna, zlokalizowana od strony ulicy Świetlińskiej. W planach jest wykonanie dojazdu od ulicy Jeziornej. W przyszłości w promieniu 600 metrów od działki zaplanowano budowę krajowej drogi nr 16, co ułatwi komunikację do centrum miasta i okolicznych miejscowości.

W ramach inwestycji ma powstać kompleks czterech budynków wielorodzinnych. Budynki będą miały cztery kondygnacje. Na trzech piętrach deweloper ma w planie zbudowanie 108 mieszkań o powierzchni użytkowej od 31 do 56 mkw. Najmniejsze lokale pomieszczą jeden pokój i aneks kuchenny, największe będą miały trzy pokoje i kuchnię.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z planowanych w budynkach wind. W cenie lokalu każdy mieszkaniec otrzyma komórkę lokatorską. Mieszkania oddawane będą właścicielom w stanie deweloperskim.

Zaplanowano garaże indywidualne, nie będzie natomiast miejsc postojowych w garażu podziemnym. Osiedle będzie monitorowane.

Inwestorem jest firma Ekobud z Ostródy. Istnieje ona na rynku już ponad 25 lat i zrealizowała wiele inwestycji mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, a także wykonała wiele robót drogowych na terenie całego województwa warmińsko mazurskiego i województw ościennych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.