Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Brzozowy Zakątek (Warszawa)

brzozowy zakątek wilanów

„Brzozowy Zakątek” to inwestycja znajdująca się w Warszawie, w miasteczku Wilanów przy zbiegu ulic Branickiego i Zdrowej. Projekt realizowany jest przez Grupę 5 Architekci i charakteryzuje go nowoczesna, kameralna architektura.

Osiedle „Brzozowy Zakątek” to kompleks 3 nowoczesnych cztero- i pięciokondygnacjach budynków. Plany uwzględniają ogrodzenie każdego budynku. Cechą wyróżniającą inwestycji jest wyodrębnienie dwóch stref: rekreacyjnej i dla małych mieszkańców. Pierwsza z nich (strefa rekreacyjna) to duży wewnętrzny dziedziniec, który ubogacony jest starannie dobraną i zaprojektowaną zielenią – brzozowym zagajnikiem, a także nastrojowym oświetleniem i elementami małej architektury. Druga strefa, dedykowana dla najmłodszych mieszkańców osiedla, przeznaczona jest na plac zabaw. To wszystko dostępne jest wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

Warto nadmienić, że pod budynkiem znajduje się przestronna hala garażowa, zaś na parterach budynków znajdują się liczne lokale usługowo – handlowe. Atutem inwestycji jest całodobowa ochrona, która ma czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Osiedle „Brzozowy Zakątek” to oferta, która posiada 124 lokale mieszkaniowe. Mieszkania są dostępne w wersji jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowej. W większości przypadków powierzchnia lokalu wynosi około 60 metrów kwadratowych. Lokale są ustawne i dopasowane do potrzeb rodziny, co pozwala na zaaranżowanie wnętrza zgodnie z indywidualnymi gustami. Mieszkania są zaprojektowane w taki sposób, aby wyodrębnić oddzielne pokoje dla dzieci i rodziców. Dodatkowo wyposażone są w przestronny, dzienny pokój, jasne i widne kuchnie, słoneczne balkony i tarasy, a także ogródki (dla mieszkańców na parterze). Ponadto lokale posiadają garderoby oraz łazienki z oddzielnym WC.

Atutem nowopowstającego osiedla jest doskonała lokalizacja i dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Droga do centrum miasta wynosi zaledwie 8 kilometrów. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Pałac i Park w Wilanowie, które stanowią doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.