Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Apartamenty Skarpa (Złotów)

Apartamenty Skarpa w Złotowie to nowa inwestycja nieopodal Łodzi, na ukończenie której czeka wielu mieszkańców. Nowe mieszkania mają być gotowe we wrześniu 2018 roku.

Projekt realizowany jest w szybkim tempie, gdyż pierwsze prace budowlane rozpoczęły się niecałe 12 miesięcy wcześniej. Komfortowe mieszkania można już kupować, również w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”, co dodatkowo czyni apartamenty Skarpa w Złotowie bardzo atrakcyjnymi.

Budowa nowoczesnego budynku wielorodzinnego w Złotowie jest odpowiedzią na potrzeby mieszkaniowe ludności z rejonu Łodzi. Silnie rozwijająca się aglomeracja potrzebuje nowych lokali mieszkalnych, które dzięki przyjemnej lokalizacji i niskiej cenie stają się dogodnym punktem do zamieszkania dla całej rodziny. Z budowanych mieszkań, które powstaną do końca 2018 roku, pozostało już niewiele, gdyż mnóstwo osób interesuje się nimi w związku z możliwością skorzystania z dofinansowania na podstawie programu MDM. Inwestycja podoba się również ze względów estetycznych, bo jasna elewacja w połączeniu z brązowymi i drewnianymi wykończeniami prezentuje się niezwykle elegancko. Zwłaszcza balkony oraz tarasy, które otoczone są drewnianymi panelami. Wszystkie mieszkania, również te na parterze posiadać będą przestronny balon, a mieszkania na ostatniej, trzeciej kondygnacji wyposażone są w komfortowy taras.

Wielorodzinna nieruchomość powstanie przy skarpie, stąd też nazwa całej inwestycji. Zlokalizowana będzie na początku ulicy Chojnickiej. W budynku o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych dostępnych będzie aż 33 mieszkania o różnej powierzchni oraz układzie pokoi. Ponadto wybudowanych zostanie 8 prywatnych garaży, 12 miejsc parkingowych i 13 miejsc postojowych. Dojazd do domów będzie możliwy na dwa sposoby. Pierwszy główną drogą dojazdową bądź alternatywnie – trasą od ulicy Chojnickiej. Bardzo funkcjonalne mieszkania będzie można wyposażać w specjalny system, który pozwoli otwierać wszystkie drzwi (domowe, do klatki schodowej oraz bramę) tylko jednym kluczem. Taka możliwość z pewnością przypadanie do gustu osobom, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniego klucza w swoim zestawie. Inwestor zaplanował wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, m.in., monitoring oraz energooszczędny system oświetleniowy. Budynek posiadać będzie nowoczesną i cichą windę. Będzie również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wokół nieruchomości nie zabraknie terenów zielonych, które idealnie sprawdzą się do uprawniania różnych sportów oraz spędzania czasu w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu. Za realizację inwestycji w Złotowie odpowiada doświadczona firma budowlana Atrium S.C., która już wcześniej przygotowywała nieruchomości wielorodzinne w województwie łódzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.