Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Apartamenty Jagiellońskie (Białystok)

Projekt Apartamenty Jagiellońskie to inwestycja złożona z dwóch etapów realizowana przez dewelopera w Białymstoku przy ulicy Jurowieckiej 23. Znajduje się w okolicy Bulwarów rzeki Białej, które są w planach zagospodarowania miasta.

Deweloper postanowił stworzyć mieszkańcom przyjazne miejsce i komfortowe codzienne życie w samym centrum. Inwestycja usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, tuż obok głównego Centrum Przesiadkowego i obwodnicy śródmiejskiej. Położenie w centrum gwarantuje także dostęp do wielu atrakcji miasta.

Dosłownie za rogiem znajduje się Galeria Jurowiecka, a także takie atrakcje jak kręgielnia oraz pływalnia. Kilka minut zajmuje spacer na Rynek Kościuszki. Tam skorzystać można z ofert wielu restauracji, kawiarni czy pubów. Z budynku roztacza się widok na panoramę miasta. Najbliższe budynki są usytuowane dość daleko, dzięki czemu mieszkańcom nie zabraknie przestrzeni.

Dwa budynki przeznaczone są do zamieszkania, jednak znajdą się w nich także lokale usługowe, zaprojektowane jako „open space”. Tworzą one powierzchnie do aranżacji, można je ze sobą łączyć, by zwiększyć metraż. Docelowo część komercyjna ma stworzyć pasaż ciągnący się wzdłuż całej ulicy Jurowieckiej.

Apartamenty Jagiellońskie to inwestycja dla osób ceniących nowoczesną elegancję i wysoki standard zamieszkania. Nie znaczy to jednak, że zabraknie im spokoju i ciszy, gdyż wokół jest dużo terenów zielonych i miejsca do odpoczynku.

Budynki są wykończone w stonowanej kolorystyce, znajdują się w nich szklane balustrady i nowoczesne materiały. Na terenie obiektu znaleźć się ma mała architektura oraz dużo zieleni.

Deweloper zapewnia, że obiekt będzie zbudowany z najnowocześniejszych i najlepszej jakości materiałów. Części wspólne, takie jak hole, schody, czy windy zostały zaprojektowane z najwyższym standardem wykończenia. Zaplanowano użycie materiałów takich jak naturalny kamień, który gwarantuje zjawiskowy wygląd oraz prestiż, gdyż ten materiał należy do najdroższych na rynku. W budynkach znajda się podwieszane sufity dopieszczone idealnym oświetleniem.

W dwóch etapach powstać mają budynki 8 i 10 piętrowe z wydzielonymi ogródkami, dużymi balkonami lub tarasami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe penthousy, niektóre z tarasami na dachu budynku. Deweloper zaprojektował także przestrzenne podziemne garaże oraz komórki lokatorskie. Zaplanowano także plac zabaw dla najmłodszych.

Mieszkania są doskonale zaprojektowane z myślą o idealnym i ustawnym wnętrzu. Apartamenty oferują ponadstandardową wysokość 2,75 metra. Tarasy ze szklanymi balustradami wykończone mają zostać gresem. Okna tarasowe mają być duże, co zagwarantuje jasne i przestronne pomieszczenia, a zastosowana zewnętrzna 3-szybowa stolarka zapewni komfort użytkowania o każdej porze roku.

Mieszkania mają zróżnicowaną wielkość, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W obu budynkach mają metraże od 25 do 120 mkw. Apartamenty są w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji. I etap inwestycji oddany został w II kwartale 2017 roku, II przewidziany jest na II kwartał roku 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.